Üretim

Oluklu mukavva levhalarını, yüksek baskı kalitesi veren mikro dalgayı ve orta dalgayı 2750 ton/ay kapasite ile 2m eninde yüksek hızda ve bilgisayar destekli üretmektedir. Yoğun rekabet ortamında müşterilerimize oluklu mukavva kalitemizle avantaj sağla- yacağımıza inanıyoruz

Üretilen Dalgalar ;

E Dalga, B Dalga, C Dalga, E+B Dalga, B+C Dalga


Kullanılan Kağıt Türleri;

Kraft Liner Kağıt, Fluting Kağıt, Test Liner Kağıt, Beyaz Liner Kağıt, NSSC Kağıt

 

 

 

 

 

 

 

Özel Kesim Baskı İşlemleri
Özel kesim ve çok baskı gerektiren kutu ve tava işlerinde, her türlü ihtiyaca cevap verebil- mektedir. İki ayrı makine ile yüksek baskı teknolojisi, hatasız kesim ve size ulaşan en iyi ürün baskı kalitesi sunmaktayız.

Çok Renk Baskılı Kutu Yapımı
Çok renkli kutu yapım işlemi bilgisayar destekli olup, oluklu mukavva levhaların makineye verilmesinden sonra; çok renkli baskı, kesim, katlama, yapıştırma ve sayılarak otomatik şeritleme işlemleri tek hat üzerinden otomatik olarak yapılmaktadır.

Makinemiz, teknolojinin sağladığı avantajla SIFIR HATALI üretim yapmaktadır. Müşterilerimize hatasız teslimat yapabilmek için, son teknolojiye sahip test cihazlarımızla sevkiyat öncesi yoğun kontroller yapılmaktadır.

 

 

 

Tasarım Bölümü;

Oluklu mukavva kutuların tasarımı Bilgisayar Destekli Tasarım programları kullanılarak Tasarım Bölümü’nde yapılır. Üretim öncesi seçilen malzeme ile, prototip hazırlanır, Her ambalajda üretim öncesi iyi ve dogru tasarımı, görünüş, fiyat, ağırlık,kullanım kolaylığı, göz önüne alınarak Kontrol (CNC) (Computerised Numerical Control) bir plotter’a yardımıyla ve istenilen kalitede numune hazırlanır.

 

 

 


Labaratuar;

Hayat Ambalaj’da Kalite Önceliğimizdir. Modern test cihazları ile donatılmış olan Kalite Kontrol laboratuvarlarımız. Üretim hattımızdan çıkan her ürün çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirilerek uzmanlarımız tarafından onaylanır ve sizlere ulaştırılır. 

Müşteri memnuniyetine yönelik kalite çalışmaları sürekli olarak tekrarlanmaktadır.

 

 

Yapılan Testlerimiz;
Gramaj Testi,
Kalınlık Testi,
Patlama Testi (FCT),
Kenar ezilme Testi (ECT),
Kutu Dayanım Testi (BCT) ,
Tutkal Gel-Point ve Kuru Madde Testi,
Cobb Testi,
Kağıt en Boy Kapma Testi,
Kağıt Yüzey İnceleme Testi,
Yüzey Ezilme Testi

 

Sıfır Hata Amacımız
Üretim ve sevkİyat aşamalarında, son teknolojik yeniliklere sahip kalite kontrol cihazlarımız ile yapılan kontroller, müşterilerimize teslim edilen ürünlerimizin SIFIR HATALI olması için yaptığımız çalışmaların en önemli kısmını oluşturmaktadır. Sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan ve kalite kontrol yetkililerimiz, ürünlerimizin hakettiği ambalajı sizlere sunabilmek için yoğun çalışma yapmaktadırlar.