Haberler

2014-09-23 Avrasya Ambalaj Fuarı

Avrasya Ambalaj Fuarı, 18 - 21 Eylül 2014 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi. İhracat pazarlarından yoğun katılımın olduğu fuarı, 91 ülkeden 50 bin kişi ziyaret etti.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) açıklamasına göre, ASD ve Reed TÜYAP işbirliğinde, Ambalaj Makinecileri Derneği, Etiket Sanayicileri Derneği, Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği, Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği, Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği ve Sert (Rijit) Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği destekleriyle gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj 2014 İstanbul - 20. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 18 - 21 Eylül 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

Ambalaj makineleri, gıda ve içecek sektörüne yönelik ambalaj çözümleri, fonksiyonel ve çevre dostu ambalaj malzemeleri, kozmetikte satın alma kararlarını etkileyen özgün ambalajlar, ilaç ambalajlarındaki tüm yenilikler, etiket, barkod, ürün ve sistemlerine yönelik her türlü ürünler, depolama ve taşımacılıktaki ambalaj çözümleri ile her türlü endüstriyel ambalaj, Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'nda ziyaretçilerle buluştu.

Tüm ürün gruplarını aynı çatı altında toplayan ve bu yıl 105 bin metrekare kapalı alanda gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'na, 41 ülkeden bin 170'in üstünde firma ve firma temsilcisi katıldı. Geçtiğimiz yıl 5 binin üstünde yurtdışından ziyaretçi ağırlayan fuar, bu yıl da ilgi odağı oldu.

Avrasya Ambalaj Fuarı'nda, 200'ün üzerinde yeni firma katılımcı olarak yer aldı. Avrupa'nın ilk 4 fuarı içerisinde olduğu belirtilen fuarı, 91 ülkeden 50 binin üzerinde ziyaretçi gezdi. - İstanbul

Fotoğraf Galerisi