Kurumsal

Modern Teknolojisi ve Dinamik Yapısıyla Hizmetinize 1987 yılında kurulan Hayat Tıbbi Aletler ve Oluklu Mukavva Sanayi, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmek- tedir.

2000 yılında oluklu mukavva sektöründe yapılan yatırımla Hayat Ambalaj kurulmuş ve bugün 124 personeliyle 12000 m2 açık 9000 m2 kapalı alan modern üretim tesisi ile sektöründe yaşanan değişimi ve gelişmeleri müşterilerine üretim kalitesiyle sunmak- tadır.

Hayat Ambalaj’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iççice gelişmek- tedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Hayat Ambalaj, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Hayat Ambalaj, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da sektöründe saygın bir markanın sahibi ve dünya ölçeğinde saygın markalara hizmet vermektedir.

Türkiye’yi dünyada temsil etmektedir. Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında dünya standartlarında üretim kalitesiyle ve HAYAT AMBALAJ markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir:

Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi, uluslararası platformlarda rekabet edebilmeyi amaç edinen Hayat Ambalaj 2013 yılında Çorum 2. Organize sanayi bölgesinde 20.000 m2 açık alan 10.000 m2 kapalı alan içerisinde kurulmakta olan fabrikamızla çevresine duyarlı olmayı ve ülkesine katkı sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.